1]שחמט ב2 מסעים "ידיעות" 8/2 ו2] סאטירי, נאום הגבר: את יכולה להרגע, הופעתך רחוקה מלהיות מושכת

20190209_183549.jpg

1]שחמט. לאחר המסע הנכון, באיום המט ה"מקורי", צריח לבן מאיים על המלך השחור.   למלך השחור יש משבצת 1 לזוז אליה [לסלק מהלוח רגלי לבן, קומבינציה 1] במקרה זה מט עם המלכה.

הרץ השחור יכול להיות מוכן להתייצב לחצוץ בין המלך שלו לצריח המאיים, ובמקרה זה, [קו' 2] יזכה בכבוד ללכוד את המלך  חייל פשוט.

פרש שחור [קו' 3] יכול לחצוץ בין המלכה הלבנה לרגלי הלבן הסמוך למלך השחור, אך במקרה זה הוא פותח את הדרך להגנת צריח על הרגלי ה2,

ואז הכלי הלבן שזז במסע המט מגן על הרגלי שגישתה של המלכה הלבנה למשבצת שלו נחסמה.

לסיכום, כולל ה"איום המקורי" 4 מסעי מט אפשריים. 2 משח ישיר. 2 משח עקיף, מאיים על המלך במסע המט: 1 מ3 כלים: רגלי, או מלכה, או צריח.

עשויים להיות מסולקים מהלוח: רגלי לבן ו/ או רגלי שחור.

בהצלחה לפותרים!

 

2] הכוונה ברשומה זאת, התחושה [שאמנם, יש הרבה עדויות שסותרות אותה] שגבר בימינו אמור להיזהר מאוד מלהתיחס בצורה מחמיאה למראה של אשה פן יואשם בהטרדה… במקרה הגרוע,או סתם בהחפצה במקרה פחות גרוע,

[למקרה שיהיו אנשים רזים שייעלבו מהרשומה, אציין שגם אני רזה, ולא נראה לי שזה הולך להשתנות בקרוב.]

לתת דוגמא ליישום  של לקיחה שלה לכיוון ה2  בו הגבר מעביר לה מסר  שהופעתה כלל לא מושכת בעיניו ומבחינתו זה אמור להיות מסר מרגיע: "את יכולה להסיר דאגה מלבך, גם אם מאד תרצי אין לי שום עניין…

ספור בדוי.  אתחיל: זה היה ביום קיצי אחרי עלייה למטוס.  ג"ע התיישב  במקומו, ושם את תיקו מתחת כסאו בין רגליו.    יצא בגורלו לשבת בין 2 נשים צעירות,  הוא היה כל- כך עייף.

שברגע  שהמטוס התחיל להמריא הוא תפס נמנום. ולא שלט על הראש שלו שצנח כל רגע לעתים על כתף או זרוע  האשה מימין, ולעתים על כתף או זרוע האשה משמאל.

כעבור זמן מה הוא התעורר, שם לב שראשו צנח על זרוע האשה שישבה ליד החלון, ואז, ,,,כולו מודע לעומק הצרה,,, [לקוח מהשיר "המגפיים של ברוך"] המשפטית שעשויה לנחות עליו,

הוא התעשת תוך רגע, ומתוך כוונה לשכנע את 2 הנשים שאין לו שום כוונות מיניות לגביהן כשהמסר הוא: "אני לא מוצא שום דבר מושך בהופעתכן!! היא אפילו דוחה אותי!

אם כן, ג"ע כמיטב יכולתו משוה לפניו הבעה של כאב, אפילו גונח קצת, מניח ידו על ראשו במקום הכואב, כביכול או שלא כביכול,

גם משוה לפניו הבעה כמיטב יכולתו הבעה של תחושת מחנק ועד מהרה שולף מתיקו נייר, סותם את האף, ואז הוא פוצח בנאום שלו שאמור, להעביר ל2 הנשים הנ"ל את המסר, המרגיע כביכול, שהופעתן כלל וכלל אינה לטעמו.

 אני לא ממליץ על נשיאת נאום זה, ואם מישהו יחליט לשאת נאום ברוח זאת, אני  לא לוקח אחריות על התוצאות.

אם כן הבה אעבור לנאום, כאמור נאום בדוי ודמות בדויה. אוח, אני מצטער שנפלתי עליכן ככה, הייתי כ"כ עייף. בוא'נה, אתן מה זה שחיפיות, כשראשי צנח עליכן, ממש חשתי את העצמות שלכן,,,  אני לא מקנא [ולא רק מבחינה משפטית] בגבר שיגע בכן…

כמובן, אתן צודקות! הראש שלי לא היה אמור לצנוח עליכן, מה גם, שאמנם אין לי שום ספק אתן נשים חכמות ומוכשרות וודאי גם מעניינות אבל,  הופעתכן, בעיני, היא, בלתי מושכת בעליל!

קודם כל, עולה מכן ריח נורא מחניק, מה זה הבושם החזק הזה?! ועם ריח האיפור, ומהספריי בשיער [מראה מזעזע בפני עצמו!] בכלל איום ונורא!     

ואפרופו שיער, זכותכן המלאה כמובן להיות עם שיער קצר, זה אפילו יותר ek לתחזוק, אבל אותי, זה כלל וכלל לא מושך. הממ… כמובן אני לא מצפה שתתאימו עצמכן לטעם שלי.

 

אעבור לבגדים. מה זה השחורים האלה? בטח לא כדי לשוות לכן מראה "רזה", הרי, אתן ממילא נורא רזות. אתן טסות להלויה? הממ… אם כן, אני משתתף בצערכן.

חוץ מזה כשראשי צנח עליכן,[שוב מתנצל, זה באמת לא היה צריך לקרות] חשתי מבגדיכן חספוס לא נעים, תגידו, זה לא מציק לכן בעור? 

עכשיו גם שמתי לב לשיניים שלכן, מלא כתמים שחורים, אמנם, יכול להיות [מנסיון אישי רב שנים, הערת הבלוגר] שחוץ מזה הם במצב מצוין אך מאד לא אסתטי ולא מושך! מתי פעם אחרונה הייתן אצל שיננית??

כפות הידיים המחוספסות ][לפחות למראה] שלכן, לפי מצבן נראה שאתן עוסקות בעבודה פיסית, ואם כך כל הכבוד לכן! אך כפות ידיים חלקות ועדינות מושכות אותי יותר.

בנוגע לנעלי עקב שאתן נועלות, נתעלם מזה שמסכנ/ה מי שתדרכו עליו/ה עם הנעליים האלה, אם יש גברים שזה מושך אותם, שיבושם להם.

באשר לי, אני לא מוצא שום דבר מושך בכך שאשה מוכנה לסבול מכאבי גב רק בשביל יופי. מה רע בנעליים שמקנות דריכה יציבה על הקרקע? אני סמוך ובטוח שאתן מספיק חכמות בשביל להבין את הסיכון הבריאותי בהליכה עם נעלי עקב

ואם נוסיף לכל זה גם את קולותיכן הצפצפניים הנורא צורמים באוזן… אני לא אבוא למופע שירה שלכן… 

אני רואה שאפשר כבר לנתק את חגורות הבטיחות, אז עוד רגע אחפש מקום אחר לעבור אליו, רחוק מריח הבושם המחניק שאתן מפיצות סביבכן.

אבל רגע [שולף מכיסו 2 קעריות עץ, בכל 1 מהן פרוסת עוגה גדולה ונדיבה] מוזמנות להתכבד בעוגת תאנים ושזיפים, טריים! תוצרת אבא שלי, כולל קוקוס שהוא עצמו טחן,

יאללה! תאכלו חופשי! אתן צריכות להשמין קצת! את קערות העץ אתן יכולות לשמור לעצמכן, אלה תוצרת אמא שלי, נגרית מדופלמת, יש לה עודפים של קעריות כאלה, ואם צריך אין לה שום בעיה לייצר עוד.

ודבר אחרון [שולף מתיקו…] הנה כרטיס ביקור של אחותי. מסאג'יסטית נפלאה,  אם תגיעו אליה, תגידו לה שתרים אלי טלפון, מסאג' על חשבוני. אם תביאו לי עט או עפרון, 

או שתתנו לי את מספר הנייד שלכן [ואל דאגה אני לא! מבקש ממכן שתתנו לי אותו] אני מוכן גם לרשום לכן אישור בכתב שהתשלום למסאג' על חשבוני

הבהרה! אין בכך שום כוונה לחזר אחריכן, כמו שאמרתי אני לא מוצא שום דבר מושך בהופעתכן! אלא נסיון לפצות אתכן מעט על כך שצנחתי עליכן ככה.

אם תרצו להחליף טלפונים, אין בעיה מבחינתי, אני סמוך ובטוח שיהיו לנו נושאי שיחה מעניינים, אבל נוכחותכם לידי כרגע, אני פשוט מתקשה לשאת אותה. בעקר את ריח הבושם המחניק! 

שוב מתנצל, ועתה  אחפש מקום אחר לעבור אליו [תוך כדי פיהוק] בתקווה שאוכל לישון כמו שצריך.

עד כאן הנאום הבדוי. קוראות יקרות את תגובת האשה אני משאיר לכן. מוזמנות לכתוב בתגובות.  נניח, רשומה דומה בהיפוך תפקידים, אשה נרדמת על גבר ואח"כ מותחת ביקורת על הופעתו מכף רגל ועד ראש, האם זה לא ישמע קומי?

באשר לי, אני בד"כ לא אומר אף מילה מיוזמתי על ההופעה של הא/נשים סביבי, אם אשה תרצה התייחסות לבגדים שלה שתבקש.

[יש נשים, מיעוט קטן מאלו שאני מכיר שאני משתדל להמנע מקרבתן, אך לא בגלל המראה שלהן,  ריח סיגריות בהחלט עשוי לדחות אותי.]

ואכן יש אשה קשקשנית שמבקשת ממני לפחות פעם בשבוע שאגיד את דעתי על הבגדים שהיא לובשת. אם הם יפים בעיני אני עונה לה בכנות.  נוסף לכך היא גם מרבה לנגוע בי. הרבה פעמים זה נעים. לפעמים זה מציק.

להערכתי נשים בד"כ יותר מותחות ביקורת מגברים על ההופעה החיצונית של הסובבים אותן, על גברים וגם על נשים.  אפשר לכתוב בתגובות  הפרכות להערכתי זאת.

קישור מאתר בשם "שולפת ציפורניים"

ולסיום הצגת קטע מהמחזה של שיקספיר  "מהומה רבה על לא דבר".

בנדיק וביאטריצ'ה מחליפים ביניהם עקיצות הדדיות

 

 

 

2 מחשבות על “1]שחמט ב2 מסעים "ידיעות" 8/2 ו2] סאטירי, נאום הגבר: את יכולה להרגע, הופעתך רחוקה מלהיות מושכת

    • יצא לי בחודש שנגמר אתמול לשבת בטיסה ליד אשה דוברת רוסית
      שהמראה שלה (כולל בגדים מאד כהים)לא ממש משך אותי.

      כמובן לא אמרתי לה כלום, למרות שנמנמתי בטיסה ראשי לא צנח עליה. (ישבתי ליד החלון)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s